Offres d'emploi

Nos collaborateurs constituent le principal atout de notre société

Un avenir sûrre

En tant que société haute technologie possédant plus de 20 ans d'expérience sur le marché, nous cherchons à compléter nos rangs avec des recrues curieuses et ouvertes d'esprit avec lesquelles nous envisagerons l'avenir avec encore plus de sérénité. Grâce à notre réseau mondial, nous proposons des emplois stables dans le secteur fructueux de l'automobile mondiale.

Actuellement, plus de 130 collaborateurs hautement qualifiés sont à pied d'œuvre pour contribuer au succès de nos clients. Grâce à une organisation rationalisée et à une approche de la gestion privilégiant l'équipe, chaque membre de notre personnel peut prendre part directement au processus d'innovation. Bien entendu, nous assurons une formation pratique continue.

Tentez votre chance auprès de KIEFEL Automotive s.r.o.!

N'hésitez pas à nous faire parvenir votre candidature spontanée:

Markéta Ťažká

marketa.tazka@swa.cz

Telefon +420 377 233 787

Postes à pourvoir

Stages, thèses, mémoires

Nous accueillons bien volontiers les stagiaires, ainsi que les étudiants (licence, master) préparant leur thèse et leur mémoire. Contactez-nous si vous êtes intéressé.

Veuillez noter que la section Emplois n'est disponible qu'en tchèque.

Hledáme zaměstnance na pozici: PLC Programátor

U nás máte šanci na zajímavou práci, neustálý odborný růst a odpovídající odměnu.

Požadujeme:

  • Znalost programování řídících kontrolérů PLC Siemens S7-300, S7-1200, S7-1500
  • Znalost vývojového prostředí, TIA Portal, případně Simatic Manager, WinCC Flexible
  • Znalost průmyslových komunikačních standardů (PROFIBUS, PROFINET)
  • Základní přehled v hydraulice a pneumatice
  • Orientace v elektrických schématech
  • Samostatnost, flexibilita, tvůrčí přístup
  • Ochota učit se novým věcem

Pracovní náplň:

  • Programování řídících kontrolérů Simatic
  • Zprovozňování těchto zařízení v ČR, ale i u zákazníka v zahraničí
  • Realizace změn v software již dodaných zařízení u zákazníka
  • Účast při přejímkách zařízení zákazníkem
  • Komunikativní znalost AJ
  • Člen servisního týmu, servisní zásahy u zákazníků
  • Různorodá a pestrá práce

Nabízíme:

  • Osobní rozvoj a růst
  • Zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě
  • 5 týdnů dovolené, flexipassy
  • Placené jazykové a odborné vzdělávání
  • Příspěvek na dojíždění, stravu
  • Další nadstandardní benefity
  • Nástup možný ihned

Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: marketa.tazka@swa.cz

Odpovědí na nabídku pracovní pozice nebo zasláním svého životopisu dáváte souhlas
se zpracováním a archivací svých osobních údajů dle Zákona č. 101/2000 o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je platný do odvolání.

Hledáme zaměstnance na pozici: Technik elektroerozivního stroje

Požadujeme:

  • Technické vzdělání
  • Praxe s elektroerozivním obráběním
  • Znalost čtení technických výkresů na drátořezu
  • Znalost měření
  • Uživatelská práce na PC, uživatelská znalost MS Excel
  • Manuální zručnost, samostatnost
  • Časová flexibilita, odpovědnost, preciznost
  • Cizí jazyk výhodou

  • Obsluha elektroerozivního stroje
  • Příprava dílů
  • Příprava programů
  • Manipulace s jeřábem
  • Práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • Zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě

Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis

na e-mailovou adresu: marketa.tazka@swa.cz

Odpovědí na nabídku pracovní pozice nebo zasláním svého životopisu dáváte souhlas se zpracováním a archivací svých osobních údajů dle Zákona č. 101/2000 o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je platný do odvolání.