Job Offers

Job Offers

The people in our company are our most valuable asset

A secure future

As a high-tech company with over 20 years of experience on the market, we are looking for inquisitive, open-minded new colleagues who will join us as we face the future. With our connections around the world, we offer secure employment in the successful global automotive sector.

At present over 130 highly qualified colleagues are working to ensure successful results for our customers. Thanks to a lean organization and a team-oriented management approach, every member of our staff can be directly involved in the process of innovation. Continuous on-the-job training goes without saying.

Practice, theses, dissertations

We are very interested in hosting practices, theses (Bachelor, Master) and dissertations. Contact us if you are interested.

Take your chance with KIEFEL Automotive s.r.o.!

We will be glad to receive your speculative application:

Markéta Ťažká

marketa.tazka@kiefel.com

Telefon +420 377 233 787

Please note that the career section is only available in Czech.

Hledáme zaměstnance na pozici: Elektrikář

Požadujeme:

  • SŠ elektrotechnická
  • Vyhláška 50/78 Sb. min §6 tzn. osoba znalá
  • Orientace v elektro schématech, schopnost zapojit středně složité zařízení podle schématu
  • Znalost přístrojů firmy Siemens  -  Simatic  S7
  • Základní znalosti v oblasti pneumatiky a hydrauliky
  • Samostatnost, flexibilita, tvůrčí přístup
  • Uvítáme komunikativní znalost AJ či NJ

Pracovní náplň:

  • Elektromontážní práce na nástrojích a zařízeních
  • Zapojení rozvaděčů, periferií, snímačů apod.
  • Diagnostika závad v elektroinstalaci zařízení
  • Servisní práce u zákazníků

Nabízíme:

  • Osobní rozvoj a růst
  • Zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě
  •  týdnů dovolené, flexipassy
  • Placené jazykové a odborné vzdělávání
  • Příspěvek na dojíždění, stravu
  • Další nadstandardní benefity
  • Nástup možný ihned

Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis
na e-mailovou adresu: marketa.tazka@swa.cz

  Společnost zpracovává osobní údaje podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů neboli GDPR) zákazníků, odběratelů, dodavatelů, obchodních partnerů a jiných třetích osob nezbytné pro splnění povinností, jež se na Společnost vztahují ze smluvního vztahu, případně též z právních předpisů.

Hledáme zaměstnance na pozici: Elektroprojektant

U nás máte šanci na zajímavou práci, neustálý odborný růst a odpovídající odměnu.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru/případně SŠ vzdělání s praxí
  • Vyhláška 50/78 Sb. min §6, tzn. osoba znalá
  • Zkušenosti a orientace v elektro schématech
  • Schopnost pracovat v týmu
  • ŘP sk. B, ochota cestovat
  • Komunikativní znalost jednoho cizího jazyka (AJ, NJ) podmínkou

Výhodou:

  • Základní přehled v oblasti pneumatiky a hydrauliky strojů

Náplň práce:

  • Práce s aplikací  -   E-PLAN  ELECTRIC  P8
  • Kreslení elektrických schémat pro jednoúčelové stroje
  • Komunikace s externími firmami, spolupráce s nimi na realizaci elektro-řízení
  • Koordinace práce na elektro-montážích

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, flexipassy