Technické vybavení

Technické vybavení

Vedoucí v oblasti inovací

K filozofii naší společnosti KIEFEL Automotive patří usilovat o průkopnickou roli v rozvoji a výrobě. Tímto způsobem podporuje KIEFEL Automotive globální high-tech v automobilovém průmyslu výkonnými a hospodárnými nástroji a systémy.

 

CNC-opracování

 

KIEFEL Automotive využívá nejnovější pětiosé CNC frézky s pracovním rozsahem až čtyř metrů. Tím, že dokončuje práce CNC vnitropodnikově, nabízí KIEFEL Automotive zákazníkům největší míru pružnosti a kvality. Mohou být tak vyrobeny s vysokou komplexností výrobky o vysoké složitosti.

 

CAD / CAM

 

V posledních letech, KIEFEL Automotive rozšířil a optimalizoval své systémy správy dat, což nám umožňuje garantovat zákazníkům nepřetržitý přístup k datům od fáze vývoje až po kontrolu jakosti. S pomocí PDM systému SmarTeam jsou všechny části naší společnosti zcela propojené. V každé fázi dávají údaje obraz současného stavu vývoje.

 

Softwarové systémy

  • CAD: Catia V5
  • CAM: Tebis
  • PDM: SmarTeam

 

 

 

 

 

Technologie měření

 

Vysoká přesnost vyžaduje kontrolu a měření částí. KIEFEL Automotive měří kompletní části pomocí 3D měřicích strojů (pracovní rozsah 3500 × 1800 × 1600 mm), 3D skenerů a to na všech CNC frézách.

 

Lisovací nástroje

 

KIEFEL Automotive má hydraulické lisy se svírací silou až do 400 tun. Používáme své lisovacích nástroje pro tváření dílů pro výrobu i pro zkoušky a prototypy.