O nás

O nás

Vytváříme budoucnost

Nejvyšší kvalita

pro mezinárodní automobilový průmysl

Od svého založení v roce 1992, KIEFEL Automotive s.r.o. (SWA s.r.o. - Systemtechnik für Werkzeuge und Anlagen) vyvíjí technologické systémy pro nástroje a stroje pro některé z velkých jmen výroby automobilů a jejich dodavatele. V továrnách v českém okrese Plzeň vyvíjíme a vyrábíme nástroje, stroje a zařízení na výrobu součástí vozidel pro interiér, exteriér a komponenty akustické izolace. S podílem vývozu vyšším než 70 % se výrobky KIEFEL Automotive používají v nejdůležitějších automobilních výrobních závodech po celém světě.

 

KIEFEL Automotive s.r.o. důsledně pracuje s počítačem podporovaným projektováním a výrobními postupy podle nejnovější technologie. Výsledkem je, že naši zákazníci těží z nejvyššího stupně spolehlivosti, kvality a efektivnosti nákladů procesů.

My v KIEFEL Automotive s.r.o. budeme nadále podporovat naše zákazníky po celou dobu životnosti nářadí, strojů a systémů, od počátečního plánování, přes start výroby až po údržbu a modernizaci.

 

Ve fázi vývoje a projektování již bereme v úvahu potřeby návrhu pozdější sériové výroby. Naším cílem je spojit několik kroků procesu efektivně do jediné operace. Nástroje KIEFEL Automotive s.r.o. splňují takové aktuální výzvy jako trojrozměrné děrování, nebo tvarování materiálů z uhlíkových vláken ve velkosériové výrobě.

 

V současné době je k dispozici přes 130 vysoce kvalifikovaných kolegů na výzvu, aby plnili všechna přání našich zákazníků.

 

KIEFEL Automotive s.r.o. - Vytváříme budoucnost