Please select a category

Volná místa

Volná místa

Naši spolupracovníci jsou našim nejdůležitějším kapitálem

Bezpečná budoucnost

Jako high-tech společnost s více než 20 lety zkušeností na trhu hledáme zvídavé a vnímavé nové kolegy, kteří se k nám připojí, jak budeme čelit budoucnosti. S naším propojením po celém světě nabízíme bezpečné zaměstnání v úspěšném globálním automobilovém sektoru.

V současné době zajišťuje přes 130 vysoce kvalifikovaných kolegů úspěšné výsledky pro naše zákazníky. Díky štíhlé organizaci a týmově orientovanému vedení může být každý člen našeho personálu přímo zapojen do procesu inovace. Kontinuální profesní školení v zaměstnání je samozřejmostí

Využijte svou šanci u KIEFEL Automotive s.r.o.!

Budeme rádi, když dostaneme vaši iniciativní žádost o místo:

Markéta Ťažká

marketa.tazka@swa.cz

Telefon +420 377 233 787

Volná místa

Praxe, diplomové práce, disertační práce

Máme velký zájem o poskytování praxe, diplomových prací (bakalář, magistr) a dizertačních prací. Pokud máte zájem, kontaktujte nás.

Nabídky volných míst jsou k dispozici pouze v češtině.

Hledáme zaměstnance na pozici: PLC Programátor

U nás máte šanci na zajímavou práci, neustálý odborný růst a odpovídající odměnu.

Požadujeme:

  • Znalost programování řídících kontrolérů PLC Siemens S7-300, S7-1200, S7-1500
  • Znalost vývojového prostředí, TIA Portal, případně Simatic Manager, WinCC Flexible
  • Znalost průmyslových komunikačních standardů (PROFIBUS, PROFINET)
  • Základní přehled v hydraulice a pneumatice
  • Orientace v elektrických schématech
  • Samostatnost, flexibilita, tvůrčí přístup
  • Ochota učit se novým věcem

Pracovní náplň:

  • Programování řídících kontrolérů Simatic
  • Zprovozňování těchto zařízení v ČR, ale i u zákazníka v zahraničí
  • Realizace změn v software již dodaných zařízení u zákazníka
  • Účast při přejímkách zařízení zákazníkem
  • Komunikativní znalost AJ
  • Člen servisního týmu, servisní zásahy u zákazníků
  • Různorodá a pestrá práce

Nabízíme:

  • Osobní rozvoj a růst
  • Zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě
  • 5 týdnů dovolené, flexipassy
  • Placené jazykové a odborné vzdělávání
  • Příspěvek na dojíždění, stravu
  • Další nadstandardní benefity
  • Nástup možný ihned

Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: marketa.tazka@swa.cz

Odpovědí na nabídku pracovní pozice nebo zasláním svého životopisu dáváte souhlas
se zpracováním a archivací svých osobních údajů dle Zákona č. 101/2000 o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je platný do odvolání.

Hledáme zaměstnance na pozici: Technik elektroerozivního stroje

Požadujeme:

  • Technické vzdělání
  • Praxe s elektroerozivním obráběním
  • Znalost čtení technických výkresů na drátořezu
  • Znalost měření
  • Uživatelská práce na PC, uživatelská znalost MS Excel
  • Manuální zručnost, samostatnost
  • Časová flexibilita, odpovědnost, preciznost
  • Cizí jazyk výhodou

  • Obsluha elektroerozivního stroje
  • Příprava dílů
  • Příprava programů
  • Manipulace s jeřábem
  • Práce ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

  • Zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě

Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis

na e-mailovou adresu: marketa.tazka@swa.cz

Odpovědí na nabídku pracovní pozice nebo zasláním svého životopisu dáváte souhlas se zpracováním a archivací svých osobních údajů dle Zákona č. 101/2000 o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je platný do odvolání.